הולכת על זה
מחלום לתוכנית פעולה

הולכת על זה
מחלום לתוכנית פעולה

תוכנית יחודית וחדשנית בגישת היזמות הקשובה ליציאה לדרך. למי שיש חלום ולא יודעת מה עושה מפה. מהתוכנית תצאי  עם תוכנית פעולה אישית והשגת המטרות העיסקיות והקריירסטיות שלך. 

יש לך חלום אבל תקועה במקום

יודעת שאת יכולה להיות במקום אחר עם העסק שלך אבל לא יודעת איך להגיע לשם, מרגישה שחסר לך בטחון, אומץ ידע, מיקוד או הכל יחד
רוצה לעשות שינוי לעבור להיות עצמאית אבל מאוד חוששת מלטעות, להכשל
רואה נשים שמצליחות ובטוחה שזה מפני שלהן יש את מה שלך אין: בטחון עצמי, מוטבצייה, פוקוס, אנרגייה

הי, אני עינת דורון, ליוויתי מאות נשים במקומות האלו.
הפריצה שלי בעסק, בעשייה שלי קרתה כשהבנתי מה הגורם המרכזי ליצירת שינוי עסקי, מהו המאיץ הפנימי
ומה מכוון אותך כדי שתוכלי לקדם ולהתקדם אל הרצונות העסקים והקרייריסטים שלך.
הגישה שלי נלמדת היום על ידי בקורסים ובסדנאות. והמודל נוסה בהצלחה על ידי מאות נשים

הגעת לכאן כי:

  • רוצה להביא לידי ביטוי את הכשרונות שלך, התשוקה שלך, יש לך חלום לעשייה, יצירה אחרת ממה שעושה היום אבל מחכה שיהיה לך אומץ ובנתיים מרגישה בזבוז זמן
  • רוצה לעבור משכירה לעצמאית אבל לא יודעת אם נכון לך וכולם אומרים לך שזה לא שפוי
  • רוצה לגדול עם העסק אבל ממש לא יודעת אם נכון לך ואיך בכלל את עושה את זה
  • רוצה לעשות שינוי, המקום הנוכחי מאוד לא מספק, משעמם ויום רודף יום אבל אין לך רעיון, כיוון, מחשבה לאן ללכת משם ובנוסף הסביבה לא תומכת בך וכולם אומרים לך שעדיף לשמור על הקיים.
  • שנים את חולמת להיות עצמאית ותמיד זה מרגיש כמו הזמן הלא נכון
  • מאוד רוצה להתקדם בעבודה אבל מאוד מפחדת שזה יבוא על חשבון המשפחה, הילדים ומה שהתרגלת ואוהבת.

הצטרפי לקורס – מחלום לתוכנית פעולה

בסיום התכנית תדעי מה את רוצה, יהיו לך מטרות עיסקיות או מקצועיות ברורות ויותר מזה תהיה לך תוכנית פעולה שנבנתה מתוך עצמך. תוכלי סוף סוף לחבר בין החלום למציאות ותדעי איך את הולכת לעשות את זה.
ממחשבה לתוכנית פעולה ייחודית לך שמחוברת לצרכים שלך ומניעה אותך לפעולה.

מה כוללת תוכנית מחלום לתוכנית פעולה?

כבר במהלך הקורס תקבלי הרבה מאוד ערך

תלמדי הקשבה פעילה
כך  שתהיי המנטורית
של עצמך.

תראי איך הזיהוי
של הצרכים הרגשיים שלך
מניע אותך קדימה.

תזהי האם
החלום שלך
באמת שלך.

תבני מנוע ומצפן
מניעים שדוחפים
אותך קדימה.

תראי איך את יכולה להיות
ממוקדת בך, מה השינוי באמת שאת מבקשת ואיך את מארגנת את המשאבים שיאפשרו לך להתקדם.

תלמדי כלים ותתרגלי
איך להיות אקטיבית
בלי לשנות בעצמך דבר .

תבני תוכנית ראשונית
לפיתוח העסק
שמתאימה לך.

הנושאים של הקורס:

1

שיעור ראשון – סדנת חצי יום פיזית – הכרות עם המודל של היזמות הקשובה וכיצד הוא מאפשר הגדרה מדויקת שלך, חלומות ומטרות עיסקיות ומקצועיות ובניית תוכנית עבודה המותאמת לצרכים שלנו ולמבנה שלנו כך שהיא מניעה לפעולה להגשמתן.

2

שיעור שני –  איך מזהים את הצרכים הרגשיים שלנו, הכרות ודוגמאות לעבודה עם שלושה כלים לזיהוי הצרכים הרגשיים.  נראה מה ההבדל בינם ובין הרצונות שלנו והחלומות שלנו ואיך זיהוי שלהם מאפשר להם להפוך להיות הגורם המרכזי המכוון אותנו, ממקד, מגדיר ומניע לפעולה.

3

שיעור שלישי –  מה החלום, הרצון המטרה איתה הגעת לקורס, נראה איך נולד? מהיכן הגיע? נכיר חמישה מנגנונים שונים שמסבירים את המקור לרעיונות לחלומות שלנו ונמקם את החלום שלכן בינהם, נלמד כלים לבחינת רעיונות וחלומות, ניפוי חלקים לא קשורים, לא מניעים ונגדיר אותו מחדש.

4

שיעור רביעי – נפגוש את המציאות שלנו, נלמד כלים למיפוי המציאות כך שנוכל לאסוף דרכה חלקים מיטיבים, נזהה את הנכסים האבודים ונהפוך אותם לזמינים, נבנה את תיק המשאבים הטבעיים שלך, שכולל איכויות מבדלות, כוחות מניעים, יכולת ותנועה טבעית ואת כל אלו נארגן מחדש ונחבר לצרכים הרגשיים שזיהינו. 

5

שיעור חמישי – נפגוש את החלקים המעכבים,  האמונות החסמים נלמד ונתרגל מהלך שלם וכלים מהפכנים למעבר מבעד לחסמים אל תנועה טבעית, קלה לעבר המטרות שלך.

6

שיעור שישי – סדנה פיזית של  יום שלם בתל אביב נבנה את תוכנית העבודה העסקית – רגשית שלך אחרי שהחלום עבר דיוק או שינוי, זיהית את הצרכים הרגשיים שלך, בנית את תיק המשאבים והנכסים והכל מוכן לפעולה. 

בסיום הקורס יהיו לך מטרות עיסקיות או מקצועיות שנכונות לך
והן חלק מתוכנית פעולה שכוללת צעדים קונקרטים
ומתוך הגורם הכי עמוק שלך שמניע לפעולה:

מטרות עיסקיות או מקצועיות מהודקות לצרכים הרגשים שלך 

 תוכנית עבודה של ארבעה צעדים מניעים לפעולה שמתאימים למבנה והמשאבים הטבעיים שלך

ארגז כלים חדשני ופרקטי זמין ליום יום שישרת אותך כך שתוכלי להסתמך על עצמך בצמתי קבלת החלטות, מול אתגרים עיסקים ומקצועיים. 

תעודת זהות מחודשת של היכולות היחודיות והמבדלות, המשאבים הטבעיים, התנועה הטבעית שלך לטובת מיתוג אישי מבדל 

חוברת לקורס תגיע אלייך

62 עמודים של תוכן , תרגול, כלים ומשימות שמלווה את כל הקורס.

משימות לכל שיעור כולל תבנית להכנת תוכנית העבודה העיסקית רגשית שתבנה במהלך הקורס.

משתתפות בסדנאות מספרות:

ניתן להתחיל כבר עכשיו

תהליך אישי במסגרת קבוצה

₪ 385 X 10

סה"כ 850,₪3 * מחיר מיוחד לתקופה

  • ניתן לפרוס ל- 10  תשלומים ללא ריבית
  • כל התכנים יישארו פתוחים עבורך ללא הגבלת זמן
  • ליווי אישי לאורך כל התהליך 

למעבר לדף תשלום מאובטח השאירי פרטים בטופס

חכי רגע, עוד צעד קטן והקורס שלך

על עינת דורון

נעים מאוד, כאן עינת דורון

אני מלווה נשים בתהליכים להבנה ודיוק של המקום המקצועי שלהן ברמה העסקית וכשכירות. ליוויתי אלפי נשים ומצאנו ביחד את המקום המקצועי המדויק להן, זה ששימח אותן, זה שהפרה והעשיר אותן וגרם לחלק מהן לשנות את הקריירה.

את הגישה – יזמות קשובה פיתחתי מתוך ניסיון ולמידה עצמית שלי, והיא כוללת תהליך עוצמתי שמוביל לדיוק ומיקוד ואקטיביות וארגז כלים סופר ייחודי ויצירתי ליום יום. אני מקיימת פגישות אחת על אחת, מנחה סדנאות בכל הארץ ובזום ומרצה בזום לקהלים שונים שרוצים לזוז מחלומות ליזמות, לעשייה, לביצוע, להתקדם ולהצליח. כל מה שאני משתפת ומלמדת הן תובנות מתוך העסק שלי ושל רבות אחרות, בהרבה מאוד שכל.

שאלות ותשובות

הקורס מתאים לעצמאיות, לשכירות, לנשים וגם לגברים, אני מדברת בשפה לנשים אבל הקורס בהחלט מתאים לגברים.

התרומה הכי משמעותית של הקורס הוא הבנייה שלך כמנטורית של עצמך ללמוד איך תוכלי תמיד, בכל מצב ודילמה לקבל החלטות עסקיות מתוך הבנה של את הצרכים שלך זה יצור לך שקט, בטחון בדרך שלך.

אם את לא מרוצה ממקום העבודה שלך, מהתפקיד, מהארגון, הקורס יאפשר לך לעבור תהליך שבסופו את צפויה להבין מה משמעות המקום עבודה הנוכחי שלך, עד כמה הוא מתאים לצרכים שלך ומה יכול להיות השינוי, התפקיד, הארגון, החברה, פוזיצייה וכו' שמתאים לצרכים שלך הרגשיים. נקודת החיבור הזו פנימה תוליד הבנה של מה את רוצה וגם צעדים קונקרטים ראשונים כיצד להתקדם.

אל תדאגי לכולם יש חלומות רק לא כולם מכנים אותם כך, חלומות הם דברים שהיית רוצה, שהם מסמנים לך מטרה, משהו שאת שואפת אליו, בחלק הראשון של הקורס אנחנו מגדירים את אותו חלום ובודקים אותו ומדייקים אותו כדי שנהיה בטוחות שהוא באמת שלך, נכון לך ומניע אותך לפעולה, שיהיה חלום על כף ידך ולא חלום בשמיים, מרחף ומרגיש לא אפשרי. למי שיש רעיון ליזמות, לעסק, למי שרוצה לעשות שינוי בקריירה, למי שלא מרוצה במקום שהיא נמצאת בו ואין לה רעיון לאן הייתה רוצה ללכת, הקורס מתאים למי שיש חלום ולמי שאין, למי מרגישה תקועה במקום ולא יודעת איך לצאת מהמקום הזה למי שרוצה להבין ורק מתוך עצמה מה נכון לה בעסק, מה נכון לה מקצועית, רוצה להבין מה רוצה לעשות "כשתהיה גדולה" שמרגישה שהיא מתפשרת מקצועית.

את יוצאת עם תוכנית עסקית – רגשית הכוללת  4 מהלכים מפורטים ויישומיים ליציאה לדרך. מהלכים שמחוברים למי שאת, לרצונות, לצרכים, למשאבים הטבעיים שלך.

את תמיד מוזמנת לפנות אליי בקבוצת הוואטסאפ או בקבוצת הפייסבוק. 

את הקורס מלווה חוברת עבודה, כל התרגילים, המשימות מופיעות בה לפי חלוקה לשיעורים החוברת נשלחת כקובץ פידיאף

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן