הי, שמחה שהגעתם לכאן

עינת דורון יזמת, מנטורית מומחית לקריירה ויזמות נשית אשר עובדת עם עצמאיות, מנהלות בארגונים, ושכירות, מובילה במשך שנים תהליכי עומק עם נשים שרוצות ליזום, לעשות שינוי במסלול המקצועי ולהביא חדשנות ויצירה לחיים ולמקום עבודה שלהן. 

עינת מאמינה שנשים אינן צריכות לנכס צורת מחשבה והתנהגויות מההגמוניה הגברית ומלמדת במסגרת הרצאות, קורסים וסדנאות כיצד ניתן  להתקדם, ליזום להצליח , לנהל צוותים ומחלקות ולהרוויח כסף תוך שהן פועלות אך ורק מתוך המבנה והתכונות שלהן.

תכונות כמו: רגישות, תנועה לרוחב, תנודיות, דרמטיות, התפזרות, העמקה ומעגליות  המנוגדות למקובל בחברה עסקית יזמית ובקרב תרבויות ארגוניות שונות. לא פעם לא  רק שאינן חסם או בעיה אלא הן הפתרון ומקור המוטיבציה להתפתחות, יזמות,  שינוי, התקדמות, ניהול  ושיפור הוולבינג של עובדות ועובדים 

 

עינת דורון פיתחה שיטת יזמות חדשה ( פיתוח מקורי) בה היא נותנת דגש מרכזי  לצרכים הרגשיים של היזמת, עובדת ומנהלת ובכך יוצרת יזמויות חדשות המאפשרים דיוק של העשייה והפוזיציה וכן דאגה לאיכות החיים במקום העבודה. הנעה לפעולה ובניית מערכות יחסים מיטביות

 

עינת רוצה ליצור תנועה עולמית חדשה בה נשים יצרו תנועה מתוך הקשבה לצרכים הרגשים שלהם ואתם מה שעד היום מרגיש כמו מקל בגלגלים להפוך להיות חוד החנית.