מפגשים אישיים

הליווי האישי בגישת היזמות הקשובה מאפשרת לך *לא לשים בצד את הרגשות* שכביכול מפריעים לך לקדם את העסק, להיפך- לעבוד איתם, ולתת להם מקום של כבוד ובזכותם להכיר יותר אותך, מה הגישה והשיטה הרגשית שלך שהיא המנוע והחץ המכוון שלך.

אז אם יש לך רעיון או חלום ואת לא יודעת מה עושים עכשיו
*אם את רוצה לצאת לדרך עצמאית וממש לא ברור לך התחום, מה המוצר, השירות, מה הפעילות של העסק תהיה
*אם את חושבת שכל מה שאת צריכה כדי להיות יזמיות זה חלום גדול אחד ואין לך כזה
* אם את רוצה לראות איך כל מה שקיים בך – הניסיון הנכסים, הכישורים, היכולות המיוחדות והמאפיינים שלך הם חומר הגלם שלך ליזמות שלך.
*אם את רוצה להגשים את עצמך לדעת בברור שהיכולות שלך באות לידי ביטוי

את מוזמנת לקבוע פגישה:
ימי ראשון, שני וחמישי בדרום
שלישי ורביעי בתל אביב – בקליניקה 

מה אנחנו בעצם קורה בפגישה?
– נבין את החסם האמיתי , העמוק שמונע תנועה קדימה בין אם זה יציאה לדרך עם עסק חדש או כל שינוי שאת מבקשת לעשות בחיים שלך. – נזהה את הצורך הרגשי שיהפוך להיות המניע, המנוע והדלק שייצר את המוטבצייה הפנימית לדרך, לתנועה, להתפתחות

יש אפשרות להמשיך מהפגישה לתהליך של ליווי אישי שבו אני מלווה אותך בדרך לפיתוח יזמות, להתקדמות, להצלחה.

מי מגיע אלי לפגישות? *אנשים עם חלומות
*אנשים בלי חלומות אבל עם רצון לשינוי
*בעלי עסקים שמרגישים שיש שמשהו מונע מהם לפעול בטבעיות לקידום העסק שלהם.
*אנשים שמתלבטים לגבי תחום מקצועי, מוצר, שירות. *אנשים שרוצים להבין איך אפשר לרתום את המערכת הרגשית באופן סופר חיובי לטובת התפתחות אישית – מקצועית.

מה אנחנו מגלים בפגישה? *אנחנו בעיקר מגלים את הצרכים הרגשיים ובונים על בסיסם יזמות חדשה, תנועה יזמית חדשה או תוכנית פעולה לקידום יזמות.
*אנחנו מגלים איך אפשר לרתום את הצרכים הרגשיים לתנועה, התפתחות והצלחה בתחום היזמות העסקית וגם בקריירה בכלל.

האם מספיק רק פגישה אחת?
פגישה אחת טובה מאוד למיקוד, לשינוי משמעותי בצורת החשיבה אבל עשויה לא להספיק לתנועה. בפגישה ראשונה יש הבנה, יש זיהוי. ויש מי שזה מספיק לו לגמרי כדי לעשות את השינוי שהוא רוצה לעשות.
כמה עולה הפגישה? פגישה 350 ש”ח – עד שעה וחצי פגישה.

למה אלי?
שנים שלא אהבתי את השם שלי וחשבתי לשנות לענת , אבל בשיא הרצינות יש לי עין כזאת שרואה בתוך את הלב, את התשוקה, שמזהה את האיכות המיוחדת של כל אדם, שמזהה את הצורך הרגשי שלו מתחת לשכבות החיים, החסמים, הפעילות, השאלות והתהיות.

מה ההבדל בין רצון לצורך

הרבה אנשים חושבים שמה שהם רוצים ולמה שהם זקוקים (הצרכים הרגשיים) זה אותו דבר. זהו שיש הבדל מאוד משמעותי שעושה את כל ההבדל לגבי התקדמות, תנועה, הצלחה.

המערכת הרגשית שלנו כזאת חכמה. אנחנו לא סתם מרגישים, חשים או פועלים בצורה מסוימת. יש לרגשות שלנו תפקיד ענק. דרכם אנחנו מאשרים דברים, דרכם אנחנו יכולים לתת לעצמנו מענים לצרכים שונים

איך הבנה של תפקידם החיובי של מה שעוצר אותנו יוצר תנועה

כתוב בלשון נקבה אבל מתאים לכולם. לפעמים הצרכים הרגשיים פועלים אחד נגד השני. האומנם? אפשר לצאת לדרך מתוך הסתירה כביכול של הצרכים

מה מספרים על המפגשים האישיים איתי?

רוצה להיפגש איתי?
 – 050-4003807 או שלחי הודעה