הסדנא ליזמות קשובה

העסק שלך תקוע, את לא עושה שיווק. יכול להיות שאת כבר כמה שנים בעסק או חדשה בעסק ואין משהו שמניע אותו. האנרגיות נמוכות, אין לך מוטיבציה, העסק לא נוכח.

  1. את לא בטוחה שאת בתחום/בעסק הנכון, את נמצאת שם, יש איזה מונולוג אינסופי וחפירות אינסופיות על הנושא הזה, האם זה אני, האם זה מתאים, האם זה יוביל קדימה. שאלות עם המון ספק, מרגישה עייפות.
  2. את חושבת על עסק. יש לך הרבה כישורים ולא יודעות במה להתמקד. יש לך רצון לא להתמקד אבל אומרים לך שאת צריכה או שהקמת כבר עסק ובחרת מה את הולכת לעשות. יש לך הרבה כישורים ויכולות, אבל מרגישה שאין משהו שעוטף אותך, מסגרת שמאפשרת לך פשוט לפעול ולהתקדם. הרבה נכסים, אבל שום דבר לא עוטף אותך.
  3. את שכירה בארגון ורוצה לצאת לעצמאות, רוצה לממש את עצמך או שכבר סיימת את העבודה בארגון ויצאת, אבל אין לך מושג מה את תעשי. רוצה להיות בטוחה שאת מביאה את כל היכולות המיוחדות שלך לידי ביטוי, לא רוצה בוסים ומנהלים רוצה לנהל את עצמך, להחליט לבד אבל לא יודעת מה הכיוון.

יש לך חלום לעשות משהו, ראית משהו דומה בחו"ל או באינטרנט, רוצה כזה אבל ממש לא יודעת איך עושים את זה. רוצה לקדם את הרעיון בארץ. מרגישה שזה גדול ואת מוצאת את עצמך אבודה בתוך כל המידע שאת מגיעה אליו.

סדנא ליזמות קשובה מרוכזת בשני ימים מלאים, בהם תלמדי איך היזמות הקשובה נכנסת לעסק שלך ומניעה אותו קדימה, איך אפשר להרפות מהקולות החיצוניים ולהקשיב רק לצרכים שלך. כל פעם מחדש אני מופתעת עד כמה הגישה משמעותית ומצליחה לחולל שינויים משמעותיים בעסק ובחיים (הקשורים זה לזה).

ביום הראשון – עובדים עם מה שיש 

נזהה את כל מה שיש לנו כבר, איפה קל לנו, איפה עובד לנו.
נחדד את התשוקה, נכיר מחדש את הנכסים שצברנו בכל תחנות הזמן ונכיר את הרצונות הלא ממומשים שלנו. את הכל נאסוף לחזון לעסק.

ביום השני

נארגן את הכל עם כלים של יזמות קשובה ונראה איך הכל משתלב כבר עכשיו, בעסק שלנו.
נבחן מחדש את הצרכים של הסביבה בה העסק שלנו פועל ונחפש את נקודת האמצע.
מקום המפגש בין מי שאנחנו והתחום בו אנחנו פועלות. נתרגל איך מצליחים לבטא הכל החוצה.

להבין מה הצורך שלי זה הבסיס

כדי לראות איך אפשר ליצור יזמות עסקית שנותנת מענה לצרכים הרגשיים. הבסיס הוא להבדיל בין רצון לצורך רגשי.

על יזמות מתוך צורך רגשי

ליצור יזמות שהיא מענה מושלם לצרכים הרגשיים שלכם מגביר את המוטבצייה שלכם לקדם, להתקדם להצליח. זאת המוטבצייה הפנימית שפועלת לא החיצונית

מספרים על הסדנא ליזמות קשובה

הסדנא ליזמות קשובה מציעה ליזמים להבין את הצרכים שלהם ומשם להגדיר את התנועה העסקית שלהם

יזמיות מספרות עליי

רוצה לשאול אותי שאלה או להזמין את הסדנה לארגון או לקהילה שלך? 
דברי איתי – 050-4003807